Home / Naslovnica / Satnija HOS-a Koprivnica jučer je obilježila 27. godišnjicu formiranja.

Satnija HOS-a Koprivnica jučer je obilježila 27. godišnjicu formiranja.

Satnija HOS-a Koprivnica 16.10.2018. obilježila je 27. godišnjicu formiranja. Izaslanik Ministra hrvatskih branitelja Ivan Friščić, dopredsjednik SAVEZ-a UDHOS pozdravio je nazočne u ime Ministra hrvatskih branitelja gospodina Tome Medveda i u ime SAVEZ-a UDHOS. Svečanoj obljetnici nazočili  su, među ostalima, predsjednik Udruge stopostotnih ratnih vojnih invalida Đuro Glogoški i ratni zapovjednik IX. bojne HOS-a i dopredsjednik SAVEZ-a UDHOS Marko Skejo.

Svečanost obilježavanja ove vrijedne obljetnice počela je polaganjem vijenca i paljenjem svijeća pod Križem života u vojarni Ban Krsto Frankopan, a potom je služena sveta misa za poginule dragovoljce HOS-a i sve hrvatske branitelje. Program je nastavljen svečanom sjednicom i završen ručkom za sve sudionike.

Priopćenje za javnost: „Lora Vidović ili ostaci JNA u povlačenju “

Predmet: Priopćenje za javnost: „Lora Vidović ili ostaci JNA u povlačenju “ “Naša ratna subraća –  …