U spomen na preminulog prvog predsjednika SAVEZ-a UDHOS , Velimira Kvesića, u organizaciji SAVEZ-a UDHOS i UDHOS sisačko moslavačke županije održan je Šaranski kup na jezeru Bajer u Bročicama. Kup se održao i uz blagdan Antunova, od 3. do 8. lipnja, a sudjelovalo je osam ekipa.
Pobjednici kupa s ulovljenih 315,45 kg ribe je ekipa CT FOX CRO iz Nove Gradiške.
Drugo mjesto je ostvarila ekipa CT DEDA I UNUK iz Lipovljana s ulovljenih 273,46 kg ribe. Ulovili su i najtežu ribu težine 22,69 kilograma.
Treće mjesto izborila je ekipa CT KT HMB iz Jastrebarskog, s ulovljenih 118,54 kg ribe.
Najuspješnijima su uručene medalje i priznanja, a uručili su ih Vinko Debeljak, i Željko Soldo, dopredsjednik SAVEZ-a UDHOS.
Dopredsjednik SAVEZ-a UDHOS zahvalio se svim sudionicima kupa.
savez-udhos Savez udruga dragovoljaca HOS-a






































