Home / Naslovnica / SAVEZ UDHOS osuđuje zalijevanje crvenom bojom grba HOS-a u Splitu

SAVEZ UDHOS osuđuje zalijevanje crvenom bojom grba HOS-a u Splitu

Svjedočili smo još jednom planiranom vandalskom činu u kojem je oskvrnjen jedan od simbola Domovinskog rata i stvaranja Hrvatske države. Crvenom bojom (koja asocira na zločinačku zvijezdu petokraku) poliven je grb HOS-a pod kojim je poginulo više od 700 časnih branitelja kako bismo danas imali svoju državu, nažalost ne onakvu kakva bi trebala biti.

Po pitanju ovakvih tema ništa se ne događa slučajno već pomno planirano jer postoje oni koji se još uvijek nisu pomirili s činjenicom da je u obrambenom i oslobodilačkom Domovinskom ratu stvorena Republika Hrvatska.

‘Stari moj, Srbin si i u HOS-u si. Ako te ulove, klat će te 15 dana’

Priča o postrojbi, koja i danas izaziva razne kontroverze, a koja je bila među ključnima …