Home / Naslovnica / Priopćenje za javnost: SAVEZ UDHOS najoštrije osuđuje oskvrnuće i devastaciju spomenika 9. bojne HOSa u Splitu

Savez udruga dragovoljaca HOS-a očekuje brzu reakciju zbog oskvrnuća  i devastacije spomenika 9. bojne HOSa u Splitu.

Spomenik podignut u čast 47 poginulih pripadnika ove slavne postrojbe podignut je u suradnji grada Splita sa udrugom 9. bojne HOSa sa svim potrebnim zakonskim i urbanističkim odredbama.

Napad na ovaj spomenik, napad je na DOMOVINSKI RAT i svetinje hrvatskog naroda.

Očekujemo brzo otkrivanje, privođenje i kažnjavanje počinitelja i organizatora.

Predsjednik

Borislav Barišić

SAVEZ UDHOS priopcenje za javnost

Obilježena 32. obljetnica HOS-a u Domovinskom ratu i izložba ratnih fotografija