Home / Naslovnica / Predstavnici Saveza udruga dragovoljaca HOS-a sa Gradonačelnikom Dubrovnika položili vijence na Srđu

U sklopu 30. obljetnice obilježavanja herojske obrane Grada, gradonačelnik Dubrovnika  Mato Franković sa suradnicima te predstavnici Saveza udruga dragovoljaca HOS-a u spomen na sve branitelje položili su danas vijenac i upalili svijeću kod Spomen križa na Srđu.

Na Dan dubrovačkih branitelja 6. prosinca, u dijelu programa pijetet i zahvalu poginulim braniteljima polaganjem vijenaca odat će i 9. bojna HOS-a čiji su pripadnici 1991. u tvrđavi Imperijal na Srđu sudjelovali u obrani Dubrovnika.

Priopćenje za javnost: Kažnjeni su a iskazivali su počast ratnicima HOS-a

Priopćenje za javnost: Kažnjeni su a iskazivali su počast ratnicima HOS-a Visoki prekršajni sud Republike …