Home / Naslovnica / ODRŽANA PROJEKCIJA DOKUMENTARNOG FILMA “ŠTAFETA SMRTI”

ODRŽANA PROJEKCIJA DOKUMENTARNOG FILMA “ŠTAFETA SMRTI”

Dokumentarni film Štafeta smrti, koji govori o 11 branitelja koji su u proboju iz okupiranih Bogdanovaca 10. studenoga 1991. krenuli u ‘‘štafetu smrti‘‘, prikazan je u Novskoj u organizaciji Grada Novske i SAVEZ-a UDHOS. Film je prikazan 4.10.2021.  u nazočnosti Zastupnik Mosta Troskot, Gradonačelnik Novske Marin Piletić ,Predsjednik gradskog vijeća Ivica Vulić, zapovjednik HOS-a Bogdanovci, Ivica Jurčan iz Bogdanovca, Damir Radnić, zapovjednik HOS-a Bogdanovci, pukovnik, Damir Markuš branitelj Vukovara, te brojni predstavnici udruga iz Domovinsko rata i branitelji. Organizator Željko Soldo u ime SAVEZ-a UDHOS.

Sport za sve – trčanjem do zdravlja

U organizaciji SAVEZ-a UDHOS u Osijeku je 22.listopada 2021. održana   tribina na temu „Sport za …