Home / Naslovnica / Izaslanstvo SAVEZ-a UDHOS u Ljubuškom i u Vardi na obilježavanju 27. obljetnice ubojstva generala HOS-a Blaža Kraljevića

Izaslanstvo SAVEZ-a UDHOS u Ljubuškom i u Vardi ponad Mostara sudjelovalo je na obilježavanju 27. obljetnice mučkog ubojstva generala HOS-a Blaža Kraljevića i njegovih osam suboraca.

Tadašnji načelnik ratnog stožera HOS-a i predsjednik stranke Anto Đapić bio je središnji gost okruglog stola na temu: “Blaž Kraljević i HOS – 27 godina poslije.”

Njemu i brojnim drugim predstavnicima HOS-a domaćin je bio  Stanko Primorac Ćane. Organizatori su bili udruge HOS-a hercegovačkih županija HNŽ i ZHŽ, a moderator je bio generalov suborac Mladen Bošnjak.

Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja!

Svim članovima, hrvatskim braniteljima, hrvatskim braniteljima s invaliditetom, HRVI, stradalnicima, civilnim žrtvama Domovinskog rata, svim …