Home / Naslovnica / 17. Memorijalni šaranski kup u spomen na Velimira Kvesića

17. Memorijalni šaranski kup u spomen na Velimira Kvesića

U spomen na preminulog prvog predsjednika SAVEZ-a UDHOS , Velimira Kvesića, u organizaciji SAVEZ-a UDHOS i UDHOS sisačko moslavačke županije 8.6.2020. održan je  Šaranski  kup na jezeru Bajer u Bročicama. Kup se održao i uz blagdan Antunova, od 3. do 8. lipnja, a sudjelovalo je osam ekipa.

Pobjednici  kupa s ulovljenih 315,45 kg ribe je ekipa CT FOX CRO iz Nove Gradiške.

Drugo mjesto je ostvarila ekipa CT DEDA I UNUK iz Lipovljana s ulovljenih 273,46 kg ribe. Ulovili su i najtežu ribu težine 22,69 kilograma.

Treće mjesto izborila je ekipa CT KT HMB iz Jastrebarskog, s ulovljenih 118,54 kg ribe.

Najuspješnijima su uručene medalje i priznanja, a uručili su ih Vinko Debeljak,  i Željko Soldo, dopredsjednik SAVEZ-a UDHOS.

Dopredsjednik SAVEZ-a UDHOS  zahvalio se svim sudionicima kupa.

21.Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba – Kuglanje

Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba – Kuglanje subota, 27. ožujak 2021. U okviru …